Roady Zenith
Hapro mājaslapa      
 
 

KATALOGS / NOLIKTAVA

Produktu BUKLETS (pdf)

ROADY

RIDER

TRAXER

TRIVOR

CRUISER

NORDIC

ZENITH

CENAS (pdf)

SĀKUMS

 
 

 

JUMTA KASTES JEBKURAI BAGĀŽAI  

Jau vairāk kā 20 gadus Holandes firma HAPRO ir viena no Eiropas lielākajām automobiļu jumta kastu ražotājām. Šajā laikā uzkrātā pieredze ir pamatā jumta kastu sērijām -

Roady: ekonomiskā klase - "mazais" 350. modelis, Roady 450: lieliska attiecība tilpums / cena.
3-D skats uz Roady 450 jumta kasti.

Rider: Klasisks dizains un labs aprīkojums. Krāsa - populārā antracīta. Easy Fit fiksācijas mehānisms. Lielākā (Rider 6.4) ir atverama no abām pusēm.

Traxer: Drošas un izturīgas jumta kastes ar lielisku dizainu, aerodinamiku un plašu iespēju klāstu.
Modeļi 6.6 un 8.6 - atverami no labās vai kreisās puses. Visas Traxer jumta kastes komplektējas ar jauno - Premium Fit fiksācijas mehānismu, 4.6, 5.6, 6.6 un 8.6 pieejamas arī Antracīta melnas , bet 6.6.un 8.6 - arī spoguļgludas, melnā , baltā vai titāna krāsā!
3-D skats uz Traxer 8.6 Brilliant Black jumta kasti.

Trivor: JAUNUMS: modernas, ietilpīgas jumta kastes ar mūsdienīgu dizainu un jaunām iespējām. Ērts rokturis atvēršanai un aizvēršanas indikācijai. Atveramas no labās vai kreisās puses.  Premium Fit fiksācijas mehānisms,  Antracīta krāsā vai spoguļgludas, melnā krāsā! Konfigurators palīdzēs izvēleties atbilstošāko modeli.

Cruiser: liels (600 litru) tilpums, Antracīta vai melna krāsa un labs aprīkojums. 

Nordic: zemākā jumta kaste Hapro piedāvājumā: 32 cm augstums dod iespēju iebraukt tur, kur citas jumta kastes radītu problēmas.

Zenith: visas labākās īpašības:iespēja kasti atvērt no labās vai kreisās puses, Premium Fit fiksācijas mehānisms + atjaunināts, vēl elegantāks izskats!©2005-2020
-->