Autobagāžnieki
Mont Blanc Group mājas lapa      
 
 

MODEĻU KATALOGS
(elektronisks, ENG)

Jumta kastes ALTITUDE

VELOSIPĒDU TURĒTĀJI

.

CENAS(pdf)

SĀKUMS

 
 

AKTUĀLI -

  • Elektroniskais MODEĻU KATALOGS - atrodam auto (Marka -> Modelis -> Virsbūves tips / Durvju skaits -> Gads -> Jumta tips), - ieraugam atbildes. Izvēli sākam ar Flex 2 vai 3 vai Explore, gribam sīkāku aprakstu - svaru, izmērus utml. - spiežam uz nosaukuma (zem attēlaa), ejam lejup. Tur ir arī instrukcijas pdf formatā - ērti! Vēl zemāk - visu auto uzskaitījums, kuriem konkrētais risinājums der.
  • Šobrīd pieejamākās ir Flex 2 & 3, Ready Fit (auto ar parastajiem ("augstajiem") reliņiem) sērijas, kā arī jaunā Mont Blanc Explore. VEIKSMI!

  • Ja neveicas ar elektronisko katalogu un auto ir ražots pirms 2017.gada - vai nu lietojiet Modeļu kataloga pdf versiju vai zvaniet 27757377 jeb 29419564. 

  • vecās bagāžnieku sērijas vai nestandarta risinājumi - zvaniet 27757377.

JŪS VARĒSIET PAŅEMT SEV LĪDZ NEPIECIEŠAMO

Izmantojot Mont Blanc, Jūs varat paņemt līdz visu, kas vajadzīgs - slēpes, bagāžu, velosipēdus un suni. Mont Blanc ir pilnīgs modernu izstrādājumu komplekss, kur jumta bagāžnieki un aksesuāri atbilst automobilim visos sīkumos. Mont Blanc no augstas kvalitātes materiāliem darinātie produkti ir viegli un ērti uzstādāmi.

 

©2005-2020